GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tallrikar 5511100
nr 551 1100
Tallrikar
Lenght: ()
7 st 1700-tal Qing dynastin
Condition: slitage, skador
1500
SEK 2100
Monday November 10 2008
at 16:00:00
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr